Kniha návštěv

Datum 12.03.2014

Vložil Jirka a Dáša

Titulek poděkování

Odpovědět

Dobrý den,
chceme ještě jednou poděkovat za radu ohledně řidičské licence ne Dominice. Bylo to přesně jak jste řekl, v Portmouthu nám ji vystavili na policejní stanici na počkání a úplně bez problému. Dovču na Dominice jsme si opravdu užili, je to nádhera!
Bohužel již z Čech zdraví Jirka a Dáša

Datum 25.02.2014

Vložil František

Titulek Dovolená

Odpovědět

Dobrý den,
Vaše stránky jsou užitečné a inspirativní. Budu se pohybovat na Dominice s přítelkyní v měsíci dubnu a v této souvislosti jsem se chtěl zeptat na Váš názor, jestli je vhodné za účelem pohybu po ostrově si vypůjčit auto a absolvovat sám nějaký trek nebo jak řada lidí uvádí raději přes agenturu a s průvodcem. Můžete mi poradit.
Děkuji s pozdravem František

Datum 29.03.2014

Vložil MiB

Titulek Re: Dovolená

Odpovědět

Záleží na tom, jak jste fyzicky zdatní a orientačně šikovní a jaké budete mít mapy. Treky se dají udělat bez průvodců. Laudat - Boiling Lake za 5 hodin i s vykoupáním v jezírcích. Na přepravu jsme asi jako jediní bílí používali stop a místní autobusy. Spali na pláži, v hotelu nebo soukromí. Velmi špatně se cestuje v neděli. Auto se hodí, pokud jedete někam daleko na delší trek (po 17. hod už nic nejede, problémový návrat)

Datum 10.02.2014

Vložil Martin

Titulek Ceny a možnost rezervace

Odpovědět

Zdravím Vás, chtěl bych se zeptat, zda je možné rezervovat/zakoupit lístky mezi Guadeloupe a Dominikou, na webu přepravní spol. to nejde. Je nějaká jiná možnost? Případně, pokud se to kupuje až na ostrově, tak kolik to asi tak stojí?
Díky :)

Datum 28.03.2014

Vložil MiB

Titulek Re: Ceny a možnost rezervace

Odpovědět

Loď z Gudeloupe na Dominiku jezdí 2 - 3x týdně. Lístek se dá koupit v přístavu Ponte de Pitre. Jedna cesta okolo 75 € zpáteční 110 €.

Datum 13.04.2013

Vložil Markéta

Titulek dovolená

Odpovědět

Zdravím na Dominiku, máte hezké stránky a zajímavé informace. Za měsíc letím na dovolenou na Martinik, tak doufám, že se mi podaří odskočit si i na prohlídku Dominiky. Přeju hodně štěstí, Market.

Datum 28.04.2013

Vložil Martin

Titulek Re: dovolená

Odpovědět

Diky za pozdrav i pochvalu stranek. Ozvete se, az budete vedet, kdy se na Dominiku vypravite. Z Martiniku sem neleta prima linka a tak je lepsi pouzit rychlou lod (www.express-des-iles.com)., ktera vyplouva nekolikrat tydne z Fort de France.

Datum 16.12.2010

Vložil Michaela R. Urbanová

Titulek Ahoj Martine, po 12 letech

Odpovědět

Ahoj Martine, jak žiješ? Máš stále Domino?

skype Rebekah1967
Rebekah@seznam.cz

Ozvi se, jsem zvědavá co je s tebou. Michaela

Datum 28.04.2013

Vložil Martin

Titulek Re: Ahoj Martine, po 12 letech

Odpovědět

Omlouvam se za opozdenou odpoved. Domino uz nemam, ale momentalne kotvi tady v Portsmouthu.

Datum 13.08.2013

Vložil Michaela Urbanová

Titulek Re: Re: Ahoj Martine, po 12 letech

Odpovědět

Ahoj, tak taky opožděně píšu. Jak žiješ? Pojedeš do Libštátu v únoru 2014? Už se tam pár let chystám. Já jsem nová maminka holčičky Sáry a co ty? Máš rodinu a děti?

ahoj a pozdravuj rodinu

Michaela